Середа, 6 Липня, 2022
додому Розваги Зневіра відкриває двері іншим інструментам

Зневіра відкриває двері іншим інструментам

Багато років тому диявол вирішив похвалитися і виставив на загальний огляд всі інструменти свого ремесла. він акуратно склав їх в скляній вітрині й прикріпив до них ярлики, щоб всі знали, що це таке, і яка вартість кожного з них.

Що це була за колекція! Тут були й блискучий Кинджал Заздрості, і Молот Гніву, і Капкан жадібності. на поличках були любовно розкладені всі знаряддя Страху, Гордині та Ненависті. Всі інструменти лежали на красивих подушечках і викликали захоплення кожного відвідувача пекла.

А на самій далекій полиці лежав маленький непоказний і досить пошарпаний дерев’яний клин з ярликом «Зневіра». на подив, він коштував більше, ніж всі інші інструменти разом узяті.

shlyakh

На питання, чому диявол так високо цінує цей предмет, той відповів:

– Це єдиний інструмент в моєму арсеналі, на який я можу покластися, якщо всі інші виявляться безсилими, і він з ніжністю погладив дерев’яний клин. Якщо мені вдається вбити його в голову людини, він відкриває двері для всіх інших інструментів…

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Для людини головне – це мати силу духу

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments