Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львів Від негоди – зливи та граду постраждали жителі Золочева

Від негоди – зливи та граду постраждали жителі Золочева

23 серпня, після обіду  жителі Золочева постраждали від негоди – великої зливи та граду. У людей підтопило будинки, вітер повалив дерева. Нині потерпілі намагаються оговтатися від вчорашньої стихії.Про це повідомляє westnews.info

“Сьогодні планували з дітьми святкувати День незалежності нашої України, а довелося воду відрами вичерпувати. Я мешкаю у Львові, батьки – у Золочеві. Вчора зателефонували, що після зливи у коридорі вода стоїть. Кажуть, що летів град розміром більший, ніж вишні. На хаті дах побив, на городі – помідори. Вітер молоді яблуні та сливи поламав”, – розповідає LMN Надія Сорокопуд зі Львова.

Золоківчани, які стали очевидцями негоди, зняли її наслідки на відео. На ньому видно, як посеред вулиці стоїть “швидка допомога”, яку на третину залило водою. Також через негоду по дорозі не можуть проїхати автівки та мотоцикл. Показали, якої шкоди наніс град урожаю на городі та деревам у місті.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments