Середа, 6 Липня, 2022
додому Новини Зеленському не довіряє 51% населення, Порошенкові - 68%

Зеленському не довіряє 51% населення, Порошенкові – 68%

Президент Володимир Зеленський очолює рейтинг довіри серед ключових національних політиків: йому довіряють 44% українців, не довіряють – 51%. Пише westnews.info

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного 29 серпня – 3 вересня 2020 року.

Згідно з даними опитування, співголові депутатської фракції партії ОПЗЖ Юрію Бойку довіряють 24%, не довіряють – 58%; голові депутатської фракції ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко довіряють 22%, не довіряють – 74%; експрезиденту, члену фракції партії “Європейська солідарність” Петру Порошенку довіряють 22%, не довіряють – 75% респондентів.

dovira politykam

Також відзначається, що рівень довіри до президента Зеленського (44%) вищий, аніж за аналогічний період каденції мали президенти Порошенко (25%) та Віктор Янукович (26%).

dovira prezydentam

Дослідження тривало 29 серпня – 3 вересня. Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера було опитано 10 000 респондентів у віці від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 1%.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Стало відомо які зміни чекають вулицю Пекарську | Комфорт для всіх

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments