Середа, 6 Липня, 2022
додому Розваги Зараз ви саме там, де повинні бути | Досить переживати

Зараз ви саме там, де повинні бути | Досить переживати

Досить. Досить мучити себе питаннями. Досить шукати всюди прихований сенс. Досить озиратися і намагатися оцінити, де ви були і як далеко вам ще йти. Досить говорити собі, що ви ще не досить гарні.

Перестаньте це робити.

Тому що там, де ви в конкретно даний момент у своєму житті – навіть з усіма недоліками й проблемами, – це саме там, де ви повинні бути зараз.

До цього вас привели тисячі інших моментів в житті. Сотні рішень і вчинків. Мільйони думок, помилок і успіхів. І все це добре.

Але ми постійно продовжуємо говорити собі, що ще не досить, що нам ще багато чого потрібно, і так ми все життя прагнемо до якихось надуманих стандартів. І прагнути до більшого – не погано, ні. Але ми забуваємо, що кожен крок нашої подорожі до більшого – це теж частина подорожі. Ми забуваємо, що на шляху до успіху обов’язково будуть труднощі, що іноді ми можемо зупинитися і взагалі нікуди не рухатися. І все це нормально.

Тому що зараз ми рівно там, де повинні бути.

Ми повинні втомлюватися. Ми повинні зазнати поразки. Ми повинні заходити в глухий кут. Тому що все це – тимчасові зупинки, і зрештою ми рушимо далі.

Все це – частина нашої подорожі, так само як і моменти успіху і щастя, коли усмішка не сходить з обличчя. Ми просто повинні нагадувати собі, що все, що ми робимо, і що трапляється – це нормально. Ми повинні говорити собі, що ми сильні й здібні, що ми можемо з усім впоратися.

Ми повинні перестати говорити собі, що у нас нічого не виходить. Перестати говорити, що у нас не вийде, тому що і раніше ніколи не виходило. Ми повинні перестати говорити собі, що ми щось втрачаємо. Тому що втрачати нічого.

Ми тільки отримуємо: знання, мудрість, досвід, уроки. Все, через що ми проходимо, вчить нас виживати. Кожна перешкода допомагає нам розібратися в собі. Кожний біль руйнує нас, але потім створює заново. І крок за кроком ми з усім цим справляємося.

Тому вистачить вже. Досить переживати. Досить поміркувати над деякими питаннями. Досить дозволяти собі відчувати себе невдахою. Тому що це неправда. Ви – людина, яка зростає, змінюється, вчиться, розвивається. І зараз ви рівно там, де повинні бути. Довірте моменту і довірте собі. Ви неймовірні й сильні.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Чим щасливіші люди живуть, тим простіше вони одягаються

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments