Понеділок, 23 Травня, 2022
додому Львів Замість приміського вокзалу у Львові збудують бізнес-центр

Замість приміського вокзалу у Львові збудують бізнес-центр

Так, уже розробили концепцію впорядкування території між пл. Двірцевою та вул. Городоцькою. Розробники тут бачать конгрес-хол, бізнес-центр, та навіть квартали з готелями. Про це пише Діло.

Нові дерева, озеленення, задіяти сучасні технології – усе це в планах нового інфраструктурного проєкту.
На черзі – необхідна документація, детальне планування, документи на землю, пише Форпост.

Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев повідомив, що територія, яка біля Приміського вокзалу, потребує більш сучасного урбаністичного підходу й оновлення, але щоб зберегти максимально історичну цілісність ландшафту. Ці землі є доволі великими і перебувають або у власності «Укрзалізниці», або ж міста, чи інших землевласників.

«Зараз маємо проєкт реконструкції вул. Чернівецької, з пішохідною алеєю в центрі, зі смугами для громадського транспорту, оновленим дорожнім покриттям, місцями для паркування, висадкою дерев. Наразі чекаємо на дозвіл від ДАБІ. Упродовж останніх місяців місто напрацювало концепцію розвитку цієї території. В її основі лежить принцип того, що Приміський вокзал перенесуть ближче до Головного вокзалу, тоді стане зручнішим сполучення між регіональними перевезеннями і пішохідні зв’язки з автобусною станцією. Окрім цього, концепція дає можливість діалогу з «Укрзалізницею» та іншими землевласниками», – говорить головний архітектурний фахівець “Твоєму місту”.

А ще, з його слів, «тут передбачили багато громадських просторів, підземних паркінгів, щоб людина могла заїхати сюди з перехрестя вул. Кульпарківської – Городоцької, навіть не їдучи по вул. Чернівецькій. Доїхати до підземного паркінгу, там припаркуватися, і через Приміський вокзал зайти до Головного…»

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/u-lvovi-hochut-perenesty-prymiskyj-vokzal/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments