П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Львівщина Залізничне та автобусне приміське сполучення відновлять 12 травня

Залізничне та автобусне приміське сполучення відновлять 12 травня

У Мінінфраструктури готують план виходу з карантину за яким із 12 травня планують відновити автобусне й залізничне приміське та міжміське сполучення, але з дотриманням обмежень. По це міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів у інтерв’ю «Ліга.Бізнес».

За даними tvoemisto.tv, він додав, що відомство готує алгоритм виходу з карантину, яке має фіналізувати вподовж тижня. Його має затвердити Міністерство охорони здоров’я.

«Багато що залежить від того, які показники по поширенню вірусу ми будемо мати до 12 травня. Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіацію», – пояснив Криклій.

Читайте також: Львівський аеропорт прийматиме лише вантажні рейси

Коли можливе відновлення міжнародного авіасполучення – міністр не відповів. За його словами, у громадському транспорті будуть діяти обмеження: маски, термоскринінг, де це можливо, у міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця.

Раніше Владислав Криклій говорив, що про відновлення сполучення всередині країни, наприклад, окремі напрямки Інтересіті, можна робити у червні, а про авіасполучення, за словами міністра, раніше червня говорити точно не можна.

Нагадаємо, уряд продовжив карантин через поширення коронавірусу до 11 травня.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/iz_12_travnya_v_ukraini_planuyut_vidnovyty_avtobusne_y_zaliznychne_prymiske_ta_mizhmiske_spoluchennya_108923.html?fbclid=IwAR2oyBYx3vXbI1EeMh_CxbhZEYCJ93oa9ZV-RTulLvU91TuKhUlwpHu-InY

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments