Четвер, 28 Жовтня, 2021
додому Життя Заборона масових заходів діятиме до 22 червня | Гучні забави відміняються?

Заборона масових заходів діятиме до 22 червня | Гучні забави відміняються?

В Україні діятиме заборона на проведення масових заходів до 22 червня, тож усі концерти та інші події, заплановані на середину червня, доведеться скасувати.

Як повідомив сьогодні, 25 травня, під час щоденного брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, питання про відновлення проведення масштабних заходів розглянуть ближче до 22 червня.

За словами міністра, карантинні обмеження в областях будуть послаблювати/знімати індивідуально, в залежності від епідемічної ситуації.

Зазначимо, у Львові запропонували шість етапів відновлення проведення подій у місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Нагадаємо, через складну ситуацію із COVID-19 у Львові та області, на виконання постанови уряду обласна комісія вирішила не послаблювати карантинні заходи до 29 травня.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1117429-vesillja-ne-bude-v-ukrajini-dijatime-zaborona-na-masovi-zakhodi-do-22-chervnja

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments