Субота, 22 Січня, 2022
додому Музика Євробачення-2020 стартує сьогодні | Де подивитись онлайн трансляцію?

Євробачення-2020 стартує сьогодні | Де подивитись онлайн трансляцію?

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 цьогоріч пройде онлайн через пандемію коронавірусу. А перший півфінал у такому форматі відбудеться вже сьогодні о 22:00.

Цікаво, що раніше організатори заявляли, що «Євробачення» не зможе відбутися в режимі онлайн, але швидко передумали. Як повідомляє Український дощ, глядацького голосування в цьому році не буде.

Онлайн-концерти будуть показані в дні півфіналів 12 і 14 травня. А 16 травня – в день фіналу – відбудеться спеціальне шоу, його українці зможуть переглянути на телеканалах: “UA: Суспільне мовлення”та “UA: Перший”. Крім того, запланований радіоефір на каналі – на “UA: Радіо Промінь”.

виступ

12 травня ми побачимо відео країн-учасниць в тому порядку, в якому вони повинні були б вийти на сцену в Роттердамі. Український гурт Go-A, який мав представити Україну на Євробаченні, повинен був виступати у першому півфіналі, а значить виступ ми також побачимо сьогодні. Концерт розпочнеться о 22 годині за київським часом.

Як відомо, 18 березня пісенний конкурс Євробачення-2020 офіційно скасували через поширення коронавірусу у світі. У конкурсі Євробачення-2020 повинні були виступати представники 41 країни. Україну мав представляти гурт Go_A з піснею “Соловей”. Гурт у своїй творчості гурт поєднав український вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани та потужний гітарний драйв.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://ukrrain.com/sogodni_startue_onlan_evrobachennya-2020._de_divitisya.html

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments