Середа, 6 Липня, 2022
додому Життя Йдучи своїм шляхом, не хапай нікого за руку

Йдучи своїм шляхом, не хапай нікого за руку

Йдучи своїм шляхом, не хапай нікого за руку, не тягни за собою, але не відіпхни тих, з ким по дорозі. Наш сенс життя полягає не в тому, щоб шукати любов у всьому, а щоб знайти й прибрати всі бар’єри всередині нас самих, які ми самі звели, щоб повернутися до неї. Мудрий знає, що агресія іншої людини – це його некоректне прохання про кохання.

Внутрішня сила – це здатність поважати чужу музику, але танцювати під свою власну мелодію. Мудрі не тільки шукають самотності, скільки уникають непотрібної суєти. За життя люди майже не змінюються, просто з часом ви їх тільки краще дізнаєтеся.

Великі справи потрібно здійснювати, а не обдумувати їх нескінченно. Якщо ви приховаєте свою істину і зариєте її в землю розуму, вона неодмінно виросте і придбає таку силу, що одного разу вирветься і жорстко проявиться проти вас для вас же.

Але ж ви, саме ви, зараз можете просто взяти, і зробити те, що зробить вас краще. Що зробить вас щасливішим. Лише ви. А ви сидите, скаржитеся і чекаєте допомоги нізвідки не візьмись. Ви – автор своєї долі, довіряйте собі, не соромтеся. Те, що ви не можете отримати, завжди здається краще того, що маєте, в цьому і полягає криза і розбіжність людського життя.

syla

– Учителю, а карма – це покарання нам за наші минулі вчинки?
– Ні, карма – це вдячність за наші справи, які справи – така і подяку.

У Всесвіті ніщо не випадково – ваші минулі вчинки повертаються не для того, щоб вас покарати, а для того, щоб привернути вашу увагу.

Ображатися і нагадувати – це все одно, що випити отруту в надії, що вона уб’є твоїх ворогів. Нагадуйте собі частіше, що сенс життя зовсім не в тому, щоб виконати все намічене кимось, своїм розумом і то що хочеться, а в тому, щоб насолоджуватися кожним кроком, зробленим на життєвому шляху.

Еххх … Простір, дай мені спокій прийняти те, що я не можу змінити, і мужність, щоб змінити те, що я можу, і мудрість, щоб відрізнити одне від іншого …

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments