П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Новини Яким органам влади ми довіряємо, а яким ні? | Опитування все показало

Яким органам влади ми довіряємо, а яким ні? | Опитування все показало

Громадяни України найбільше довіряють Збройним силам (65%), церкві та волонтерським організаціям (по 63%). Натомість президенту Володимиру Зеленському довіряють лише 44% опитаних. Повідомляє dilo.net.ua

Про це свідчать результати дослідження Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва», пише Громадське.

Також понад половина українців довіряють Державній службі з надзвичайних ситуацій, добровольчим батальйонам (по 53%), прикордонникам (52%) та українським медіа (50%).

До інших інституцій довіра менша. До того ж спостерігається тенденція зниження довіри до держорганів. У грудні 2019 Верховній Раді не довіряли 54% українців, а у липні 2020 — 75%, Кабміну — 51,5% та 72% відповідно.

За ці місяці недовіра зросла й до Зеленського, хоч і не так сильно, з 31% до 49%.

Українським медіа довіряють найбільше, а от західним медіа — 33% опитаних, а російським — лише 6% (не довіряють 81%).

А судова система і прокуратура?

77,5% українців загалом не довіряють судовій системі, Верховному Суду — 69%, а місцевим — 67,5.

Прокуратурі теж не довіряють понад 70% українців, це стосується і Національного антикорупційному бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Антикорсуду та Нацагентства з питань запобігання корупції.

Також українців просили оцінити діяльність керівників правоохоронних органів. 70% опитаних незадоволені роботою незмінного міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про довіру до інших детальніше читайте тут.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Річниця смерті видатного Українця – Василя Стуса | Не дамо забути!

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments