Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Якості жінки, що творять і оберігають свій простір

Якості жінки, що творять і оберігають свій простір

Заземлення

Заземлення – це важлива властивість жіночої природи. Заземлені, ми вчимося бачити життя таким, яким воно є. Чи не летимо в хмари. І життя починається змінюватися, щось відбувається, чоловіки діють … заземлені – любити тих людей, які поруч, то простір, де живеш. Жити, а не чекати ідеальних умов. Що робити наяву: займіться домашніми справами з радістю. Ваш будинок – це джерело і спосіб збільшення жіночої енергії.

Берегиня

Універсальна жіноча якість, що об’єднує в собі турботу, доброту і вміння зберігати свій простір в благості й чистоті. Це якість Господині свого життя.
Що робити наяву: оберігати свій внутрішній світ, слідуючи трьом правилам – ніякої брехні, ніякої злості, ніякої користі. Чим менше буде подібних енергій в ваших думках, тим радісніше буде життя. Спробуйте сьогодні не обманювати й себе теж, не злитися і не робити нічого заради вигоди.

Творення

Відчувати себе творцем дуже важливо, якщо ми хочемо бачити, як жіноча енергія творить справжні чудеса. Згадайте, як смачний обід приготовлений з настроєм, надихав чоловіка, як після того, як ви відпускали образи, змінювалося життя. Саме так проявляється якість творення. Кожну секунду кожна з вас вибирає – творити або руйнувати. В думках, словах, почуттях, вчинках. Що робити наяву: ви напевно чули про таку важливу річ як служіння. Служіння – це вчинки, які ми здійснюємо для інших, не чекаючи у відповідь подяки або любові. Пробуйте сьогодні стежити за тим, які настрої ви вносите у свій простір – радість чи смуток, бадьорість або гнів? І усвідомлено вибирайте творення. Робіть щось для інших від душі.

Rozslablenist

Розслабленість

Це якість для жінки не обов’язково полягає в абсолютній бездіяльності й горизонтальному положенні тіла. Розслабленість – це відсутність поспіху, погоні, боротьби.
Що робити наяву: Зменште темп свого життя. Нехай кожне ваше слово, рух стануть дуже м’якими та розслабленими. Насолоджуйтесь кожною своєю дією.

Цілителька

Жінка здатна зцілювати одним своїм словом, присутністю.В жіночій природі закладений величезний запас любові, ніжності та турботи. Ви можете доглядати, допомагати й підтримувати. Словом, теплом своїм творити чудеса зцілення тіла і душі.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Непомітні духовні практики, які всі ми робили

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments