Субота, 27 Листопада, 2021
додому Життя Які двері лякають Вас найбільше? | Тест відомого психолога

Які двері лякають Вас найбільше? | Тест відомого психолога

“Печера, в яку ви найбільше боїтеся увійти, приховує ваш найбажаніший скарб” – це слова Джозефа Кемпбелла, мислителя, письменника та відомого професора, які чудово відображають сенс психологічного тесту, який ви зробите за мить повідомляє coffeewithmilk.com.ua.

Кемпбелл та інший вчений, психолог Кліффорд Н. Лазарус, погодилися, що ми створюємо бар’єри в головах, через які ми не в змозі досягти щастя. Тільки коли ми зіткнемось із власним страхом, ми зможемо насолоджуватися життям.

Виберіть двері, в які б ви не зайшли ні за які гроші. Вхід, який викликає найбільший страх, відображає важливі риси вашої особистості.входи

Якщо ви вибрали:

Вхід 1страшні двері

Вибір покинутого будинку означає, що ви особистість сильного типу і є розумним аналітиком, який не змінює свою реальність вигадками. Проте у вас є проблеми з проявом емоцій. Вибір стіни, покритої облущеними шпалерами, є символом емоційного бар’єру, який ви ставите між собою та іншими людьми. Те, чого ви боїтесь і водночас прагнете, – це створити стосунки, не лише романтичні, але й дружні.

Вхід 2сходи

Якщо ви вибрали сходи, що ведуть вниз, це говорить про те, що ви вільна особистість і ви дуже боїтеся втратити свою незалежність. Спуск по сходах в невідому порожнечу символізує страх смерті і страх невідомості. Здоров’я – це найважливіше для вас, тому дбайте про себе, добре харчуйтеся і займайтеся спортом, тому що це дасть вам душевний спокій.

Вхід 3крижана печера

Ви боїтеся увійти в цю крижану печеру? Швидше за все, на даний момент у вашому житті, вам не вистачає родинного тепла, ви хочете, щоб стосунки з друзями були тіснішими. Ви боїтеся втратити своїх найближчих людей. Страх самотності означає, що найбільше в цьому житті ви цінуєте любов.

Вхід 4розвалений будинок

Покинутий розвалений будиночок викликає у вас почуття страху? Найбільше ви боїтеся матеріальних проблем. Ви хочете забезпечити свою сім’ю любов’ю і процвітанням, тому ви мрієте про гарний дім і високий заробіток. Ви багато працюєте, щоб забезпечити своїм близьким гарне життя.

Вхід 5тунель

Найбільше вас налякав тунель, що веде в невідоме? Цей вибір означає, що ви все ще шукаєте свій шлях у житті. Ви не знаєте, хто ви і що хочете. Ви розумні і у вас добре серце, але ви повинні почати вірити в себе! Те, що вам не вистачає для щастя – це впевненості в собі.

Вхід 6двері з ланцюгами

Злякалися дверей з ланцюгами? Щоб їх прибрати потрібно багато часу… Цей вибір означає, що ви творчі, продуктивні і не боїтеся праці. Але так легко стаєте трудоголіком… Що вам потрібно – то це можливість хоч зрідка розслаблятися і відпочивати. Тоді ви зможете розв’язувати проблеми з новими силами.

Джерело: smilyk.info

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://coffeewithmilk.com.ua/5456/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments