Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Як Ви схрещуєте Руки - Такий У Вас І Характер | Батяр

Як Ви схрещуєте Руки – Такий У Вас І Характер | Батяр

Хочете дізнатися дещо цікаве про себе? Читайте в нашій статті про мову жестів. Поспостерігайте за собою і співрозмовниками.

Чи знаєте ви, що мова жестів може розповісти про людину більше, ніж вона сама? Психологам, які з нею знайомі, досить кілька хвилин поспостерігати за людиною, щоб скласти свою думку. Те, як ви перехрещуються руки, розкриє ваші основні риси характеру.

Мова жестів завжди каже правду: як визначити свої сильні сторони по тому, як ви схрещуєте руки

Ви схрещуєте руки так, що ліва знаходиться зверху

У вашому випадку мова жестів говорить про те, що ви часто покладаєтеся на інтуїцію. Ви вмієте прислухатися до внутрішнього голосу, і він часто виявляється правий. Думки інших людей ви вгадуєте до того, як вони щось скажуть. Але також у вас живе прагнення реалізувати творчі задуми.

Ви вмієте мислити не так, як більшість людей. Завдяки цьому ви швидко дізнаєтесь про всі підводні камені тієї чи іншої ситуації. В особистих взаєминах все безхмарно, але це відбувається завдяки вашій теплоті й розумінню. У вас складаються гармонійні відносини з другою половинкою, а також з друзями.

Коли ви перехрещуєте руки, зверху розташовується права

Ваша поза говорить про те, що ви – справжній реаліст. Ви вважаєте, що не потрібно діяти необачно, але також не йдете на поводу у почуттів. Перш ніж що-небудь зробити, ви кілька разів обмірковуєте ситуацію. Хоча ви – справжній прагматик, але це не заважає вам з гумором ставитися до всього.

Ваші жарти завжди точно б’ють в ціль. Якщо хтось з навколишніх бреше, то ви відразу це відчуваєте. Що стосується особистих взаємин, ви звикли проявляти наполегливість і завжди домагаєтеся бажаного.

Ви перехрещуєте руки так, що видно і ліву і праву кисть

Безумовно, ви вмієте досягати поставлених цілей. Ваші лідерські якості проявляються повною мірою. Ви можете управляти людьми, але робите це правильно, викликаючи у них довіру. Навколишні знають, що прийняті вами рішення завжди виявляються вірними.

Ще одна ваше якість – чесність. Ви не звикли до недомовленості, але прагнете завжди говорити те, що думаєте. Вашу відкритість цінують навколишні, за що і поважають вас. У відносинах ви проявляєте лідерські якості, але при цьому досить лояльні.

Є ще один тип перехрещених кистей, при якому не видно жодної руки

Ця поза зустрічається рідше. Якщо ви ставитеся до цієї категорії, то це говорить про вашу замкнутості. Ви віддаєте перевагу вести життя, в якому немає місця хвилювань. При цьому ви прагнете допомагати тим, хто цього потребує.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: 19 пар Голлівуду, які розпалися | Романтична ностальгія для вас!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments