Четвер, 20 Січня, 2022
додому Львівщина Як організувати фестиваль, концерт, або ярмарок просто неба? | Практичні поради

Як організувати фестиваль, концерт, або ярмарок просто неба? | Практичні поради

Якщо вже виникла ідея створити масштабну подію, то ти точно повинен втілити цей задум. Будь то храмовий празник у твоєму селі чи осінній ярмарок у передмісті – це потребує багато роботи та чіткої організації. Але навіть якщо ти професійний організатор масових заходів, то ці практичні поради точно тобі знадобляться. Гортай до кінця аби не пропустити щось цікаве від досвідчених організаторів масових заходів “Свято громади”!

festyval

1. Вибери класну локацію

Мальовниче місце для проведення свята – одна з складових успіху твого концерту або фестивалю. Тільки уяви захоплення публіки від неймовірного заходу сонця поблизу річки або ж біля підніжжя гори. Спекотна пора року та зелень навколо дозволять відвідувачам сповна насолодитись атмосферою твого свята.

festyval

2. Вибери дату

Перед тим як обрати дату проведення свята потрібно добре зважити всі за і проти. Потрібно виділити собі достатньо часу, щоб викликати у потенційної публіки інтерес до події та продати квитки. Чотири-шість тижнів – хороша відправна точка, якщо ви вперше влаштовуєте концерт.

kontsert

3. Орендуй сцену

Сцена – це родзинка будь-якого концерту або фестивалю. Вона є ядром, навколо якого збирається публіка. Для організації свята просто неба найкращим варіантом буде оренда автосцени. Автосцена мобільна, а тому легко підлаштується під обране місце. Більше того вона легко монтується та демонтується, а отже тобі не потрібно перейматись дозволами на встановлення та зайвою документацією.

avtostsena

4. Використовуй звукові та світлові ефекти

Також потрібно переконатися, що ти працюєш з високоякісною звуковою технікою. Музика задає ритму святу, а тому потрібно відповідально поставитись до її організації. Найкраще залучитись допомогою справжніх професіоналів. Те ж саме варто сказати і про світлові ефекти. Як відомо, справжнє свято починається після заходу сонця. Створи крутезне світлове шоу і твої гості точно запам’ятають цю ніч надовго.

natovp

5. Обери концепцію заходу

Важливо обрати тематику заходу, що буде близькою чималій аудиторії. Дотримуйся стилю та дозволь собі та твоїм гостям насолодитись неймовірним виром емоцій. Адже свято просто неба – це не просто драйв для тіла, але й гармонія для душі. Насолоджуйся, а про технічні особливості подбають професіонали!

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar

“Батяр” в Instagram 👉 https://www.instagram.com/batyar.lviv

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments