Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Я знаю, що значить полюбити себе

Я знаю, що значить полюбити себе

Я знаю, що значить полюбити себе. Це означає прокинутися вранці й більше не думати про те, що у світі є хтось більш успішний, красивіший, розумніший, мудріший, кращий. Це означає дивитися в дзеркало і не хотіти залишати своє зображення. Довіряти цьому зображенню. Не важливо, з косметикою, або без, не має ніякого значення і мій настрій … Я просто довіряю тому, що світитися і палає в серці.

Я знаю, що значить полюбити себе. Більше не чекати якихось заходів, зустрічей, подій, днів народжень, випускних, вихідних … Не чекати любові й уваги до себе! Дозволити собі бути щасливою людиною сьогодні, зараз. Дивитися прямо в очі перехожим, не опускаючи очі на брудний асфальт … Знати, що світ навколо так само прекрасний, яким був завжди.

vidobrazhennya

Я знаю, що значить полюбити себе. Радіти кожному успіху близьких, далеких, що пішли, які забули, людей. Радіти тому, що вони живуть, творять, дихають, досягають, домагаються. Тому що від їх успіху ані трохи не зменшується цей вогонь всередині мене.

Я знаю, що значить полюбити себе. Більше не скаржитися на життєві труднощі. Полюбити навіть ці труднощі. З посмішкою і почуттям гумору зустрічати кожну перешкоду, розуміючи, за всім цим стоїть зростання сила і терпіння. Любити країну, місто, вулицю, в якій живу. Любити вид з вікна, любити перехожих. Нехай навіть таких, пригнічених. Адже вони так само як і я, коли-небудь обов’язково дізнаються, що означає. Любити себе.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Собака та цвях | Притча

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments