Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Діти Дитячі фантазії та казки оживають на фотографіях Noustha Koeckhoven

Дитячі фантазії та казки оживають на фотографіях Noustha Koeckhoven

Відомий фотограф Noustha Koeckhoven радіє, коли його фотографії відносять людей до творчого, повного фантазії світу. Дитячі фантазії та казки оживають на його фотокартках. Після закінчення Фото Академії в Амстердамі він вирішив спеціалізуватись в підводній зйомці, так як це найбільше відносить його до світу фантазії, яку він хоче створювати.

Під час підготовки до серії підводних фотографій для його першої дитячої книги “Підводна країна чудес” (“Woderwater”), фотограф відкрив для себе прекрасний підводний світ голландського острова Бонайру, що в Карибському басейні. Це ідеальне місце для підводної зйомки.

Спочатку Noushtha нікого не знав на острові, але всі були захоплені цією ідеєю та раді були допомогти йому. Він організував відбір, щоб знайти потрібних моделей, випробував близько шістдесяти дітей на їхні можливості у воді та відібрав дев’ять із них для роботи моделями у підводній зйомці. Часто моделям та фотографу приходилось працювати у воді протягом декількох годин, щоб зробити одну унікальну заворожуючу фотографію.

Мавпочка

monkey

Морський ельф

Sea elf

Русалки

Mermaids

Підводний мисливець

Underwater hunter

Магічна рідина

Magic liquid

Морський монстр

Sea-monster

Магічне світло

Magic light

Біг між рибками

Running between fish

Підводне місто

Underwater city

Морський кінь

Sea-horse

Біг під водою

Running

Фея з піску

Sand fairy

Морський ельф

Sea elf

Морський ангел

Angelfish

Морська собака

Sea dog

Джерело

Most Popular

Recent Comments