Вівторок, 5 Липня, 2022
додому Розваги Я сам причина мене такого

Я сам причина мене такого

Я сам причина мене такого, яким я знаю себе в своєму житті. Найкраще, що ти можеш зробити для себе – перестати бути залежним від людей, чий обмежений спосіб життя заважає збуватися казці твоєму житті. Думка – дуже сильна і небезпечна річ! Вона сама по собі прагне втілитися в реальність, і якщо їй це не вдається, то тільки тому, що є інші думки, що суперечать їй.
У мене є відповіді на ваші питання, але ви їх не почуєте, поки вас не розгладить Великим Катком Життєвого Досвіду.

Чиніть відповідно до своєї Волі – і не робіть більше нічого. Нехай ніщо не відволікає вас від цього суворого і священного завдання. Кожен вчинок, що веде в бік від певної вам орбіти, є омана і затримка на Шляху. До тих пір поки ви не зробите те, що живе в підсвідомості свідомим або НЕ обнулить це, воно буде вести вас по життю не в вашу сторону і ви будете називати це долею, що не є ваш справжній напрямок.

Коли ви обговорюєте або засуджуєте когось, ви берете частину його карми на себе і відпрацьовуєте її як свою власну! Людям навіюють, що їх перша турбота – полегшити страждання ближніх. Але страждання – хвороба. Бачачи біль, люди намагаються полегшити її. Але проголошуючи страждання вищим критерієм добра, страждання перетворюють у найважливішу справу життя. І ось вже люди хочуть бачити страждання інших, щоб самим бути добро діяльності. Жодна крапля не думає, що могла спричинити повінь.

Намагайтеся не ображати нікого, адже в підсумку образити найбільше – самого себе.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Колись ти була красива, як богиня?

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments