Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Я намагаюся сказати, що все само собою владнається

Я намагаюся сказати, що все само собою владнається

Все владнається само собою свого часу. Вам нема чого боятися, і вам нема за що боротися. Ви повинні навчитися вірити в ті сили, які є. Ці сили знаходяться всередині вас. Ці сили – ви. Вони не існують поза вами. Як більшість з вас вже знає, єдине, що знаходиться поза вами – це розум. Ваш розум створив ваш світ, світ, в який ви вірите. Те, що ви бачите в цьому світі, то, що ви відчуваєте, ваші розлади, ваші радості, ваше щастя, ваші нещастя, щоб ви не вважали реальним для себе – ви створили це самі. Інакше, звідки йому ще з’явитися?

Світ просто є. Він не хороший і не поганий. Світ просто є. Це ви робите його хорошим або поганим. Це ви маєте думку про те, якими мають бути речі, як вони повинні виглядати. У самого світу немає думок. Він просто виникає таким, яким він є. Це ви наділяєте його життям. Це ви бачите весь цей бруд. Це ви бачите всі ці речі, які відбуваються у вашому житті, що хтось намагається вам нашкодити, або намагається щось у вас забрати, нібито ви можете що-небудь втратити. Те, що по праву ваше, завжди буде вашим. Те, що не належить вам по праву, не має значення, як сильно ви будете намагатися це утримати, якимось чином від вас піде.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Найсильніше почуття – розчарування

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments