Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Розваги Вистачить і однієї секунди, однієї реакції й вчинку, щоб все зіпсувати

Вистачить і однієї секунди, однієї реакції й вчинку, щоб все зіпсувати

Вистачить і однієї секунди, однієї реакції й вчинку, щоб все зіпсувати… А виправити все зовсім не просто. Все це лише показники слабкості зв’язку з Духом і Душею, а розум і его поки перемагають, в цьому і полягає темрява прояви.

А потім, як зазвичай, гординя б’є, розум всьому знаходить виправдання, не вистачає сміливості визнати, подякувати за все і просто змінити ставлення … ні, це найважче для більшості.

А що далі? Далі йде лише закриття і бажання втекти в пошуках кращого і контрольованого з ілюзією щастя за морквиною розуму, десь там завжди краще.

Все це лише призводить до страждань і втратою по колу. І багатьом цілої вічності не вистачає, щоб вийти з порочного кола.

Лікується все це приниженням, а це втрата часу, грошей, відносин, здоров’я … втрата себе … так ми починаємо скиглити й злитися на всіх … і на себе … і знову все по колу, закриваючись від своєї суті й від всього найкращого самі.

Тому не поспішайте, перш ніж щось сказати, зреагувати або зробити … на все є свої наслідки, за які відповідатиме будете ви.

І це тільки початок, жити потрібно навчитися так, щоб просто любити та радіти, а не думати й намагатися все контролювати, цього і вчать нас тут тисячами життів…

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Я сам причина мене такого

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments