Середа, 6 Липня, 2022
додому Розваги Вигадане - назад не вернеш...

Вигадане – назад не вернеш…

Дуже складно пояснити людині, що вона помиляється, коли вона має рацію, але багато справляються. Будь-яке спілкування людини з іншими людьми – це відбиття його власного діалогу з самим собою.

Одна з найбезглуздіших ідей, які тільки можуть прийти людям на розум, це ідея про те, що людина здатна повністю контролювати своє життя і може з точністю передбачити, що з ним трапиться завтра.

Непередбачуваність життя є базовим принципом буття, тому що все наше життя – це результат безперервної взаємодії мільярда різних факторів, які кожен день, годину і хвилину можуть скластися в такому порядку, який ніяк не можна було передбачити. Але будь-які проблеми змушують розумних людей – діяти, дурних – заганяють у депресію.

gentleman

Заходьте зі світом … і йдіть теж з ним. Закон працює в усьому! Де вхід – там і вихід, або з чим прийшли – від того ж і відгребли! Всі наші справи, відносини, думки й мови слідують за нами.

Зазвичай є два варіанти: тебе або цінують, або використовують. Головне зрозуміти це відразу. А є й такі – цінують і використовують, а тут важлива – взаємність! І ніколи не сумнівайтеся в людях, вони обов’язково підведуть вас без сумнівів.

Пам’ятайте, щастя не залежить від того, хто ви є або що у вас є. Воно залежить виключно від того, про що і як ви думаєте, від вашого ставлення, прояви та вмінню дякувати та радіти всюди, за все і всупереч…

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Зневіра відкриває двері іншим інструментам

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments