Середа, 6 Липня, 2022
додому Львів Вулицю Пекарську закриють на 4 місяці для транспорту | Схема об'їзду

Вулицю Пекарську закриють на 4 місяці для транспорту | Схема об’їзду

У Львові завтра, 1 вересня, закриють для проїзду закриють ділянку вулиці Пекарської від вул. Шімзерів до вул. Мечникова. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Як пише tvoemisto.tv, проїзд буде закритий до 31 грудня. Роботи проводитиме ТзОВ «Вельт Капітал», що на тендері запропонувало виконати їх за 109,4 млн грн замість початкової ціни у 141 млн грн.

Проєкт реконструкції вул. Пекарської розробили в ЛКП «Інститут просторового розвитку». Згідно з ним, тут зроблять капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштують місця для паркування, збудують велодоріжки та велосмуги, капітально відремонтують покриття тротуарів, світлофорний об’єкт, замінять існуючі мережі водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мережі зв’язку. Також тут мають створити умови для безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення та провести благоустрій території.

Обꞌїзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої тимчасової схеми організації дорожнього руху.

skhema

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також У Львові почне курсувати більше автобусів і збільшить час їхньої роботи | Перелік

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments