Субота, 27 Листопада, 2021
додому Життя Все життя хотіла стати кіборгом | Десятки операцій заради мрії

Все життя хотіла стати кіборгом | Десятки операцій заради мрії

Ця дівчина витратила три з половиною мільйони на операції та татуювання по всьому тілу. Вона стверджує, що все життя відчувала себе не так як виглядала. Красуня відмовилась від розкішних кучерів та повністю поголила голову. Зараз вона переконує, що це допомогло їй досягнути справжньої внутрішньої гармонії.

Дописувачі мережі Facebook активно обговорюють вчинок юної дівчини. Дехто захоплюється таким зовнішнім виглядом, інші жахаються та не розуміють навіщо було робити таке з собою.

Десяток операцій та сотні тату повністю змінили зовнішність дівчини. Ось її фото до та після кардинального втручання тату-майстра та хірургів.

foto

divchyna

Не менш божевільна ідея прийшла в голову 23-річної дівчини з Шотландії.  Відчайдуха покрила 90% свого тіла татуюваннями чорного кольору. Це була її мрія від самісінького дитинства, адже батько Надін Андерсон був великим фанатом татуювань та сам мав декілька. Саме він і став порадником дівчини при виборі візерунків.

nadin anderson

Минуло уже 5 років з того часу, коли Надін зробила перше тату. Тепер на її тілі практично не залишилось місця без чорної фарби. Більше того, дівчина не гребує і пірсингом.

divchyna

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал!

Читайте також 👉 Топ-5 простих масок з кефіру для природного сяйва обличчя: очистять шкіру за один раз

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments