Вівторок, 5 Липня, 2022
додому Розваги Все від невпевненості й неусвідомленості

Все від невпевненості й неусвідомленості

Якщо людини “розкидається” від одного до іншого в пошуках єдиного, то це лише від мізерності духовного і розумового розвитку. Від невпевненості й неусвідомленості.

Поки людина не виростить сама себе, поки вона не почує своє внутрішнє справжнє, нічого не зміниться.

Поки він не буде самодостатній, він буде шукати себе в інших жінках або чоловіках. Чим більше він втрачений для самого себе, тим більшим безглуздою кількістю людей він буде оточувати своє єство. Він буде “жебракувати”. Вимагати уваги, обожнювання, ласки та любові. Тому що порожній.

І коли він говорить “люблю”, він любить те, що отримує від вас. Коли люди відчувають щось, що не можна назвати навіть любов’ю, слова не потрібні. Це щось знаходиться там, де люди на однаковому рівні, причому високому, де вони “на одній хвилі”, вони не беруть, у них в обох це просто є. Вони купаються в загальному потоці цього щось. Чи не борються. Чи не чекають. У них вже є.

А найбільший жарт Всесвіту в тому, що поки ти не дістанеш любов з себе, ти так ніколи й не станеш нею наповненим.

Дійсно наповнені можуть тільки навчити. Вони ніколи не замінять вам себе самого. Не можна насильно дотягнути людини до певного рівня духовного розвитку, якщо він сам не відчуває потреби “самопошуку”. Він може лише прикинутися, що бажає цього, переслідуючи певну мету. Іноді він робить це несвідомо. Так він все робить несвідомо.

Таких людей не можна не прощати. Вони справжні десь дуже глибоко в собі. Вони не знають, що роблять. Їх варто прощати тільки заради тих, хто у них всередині, навіть якщо вони цього ніколи не зрозуміють. У цьому й відмінність пробуджених від сплячих. Вони прощають, бо знають, що могли б робити точно так само, якби не прокинулися. Це як пробачити самого себе. І знову все єдине і пов’язане, оскільки є нерозривною частиною цілого.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Вистачить і однієї секунди, однієї реакції й вчинку, щоб все зіпсувати

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments