Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Все-таки люди виняткові істоти!

Все-таки люди виняткові істоти!

Все-таки люди, – думав Маленький Ангел, – виняткові істоти! Вони відправляються в далечінь у пошуках трагічної радості. Вони терпляче шукають людей, які зробили б їх життя цікавим і дивовижно прекрасним. Вони вдивляються в тисячі очей, намагаючись відшукати тих, хто подарує їм любов. Вони готові згорнути гори: а раптом саме за цією ось горою і сховалося щастя? Вони чекають, сподіваються, вірять, шукають і – іноді – навіть знаходять. Правда, не завжди те, що треба. І ще рідше то, що хотіли. Але ж знаходять!..

І бояться зробити найважливіше – заглянути в себе. Але ж ти ніколи не знайдеш ні радість, ні щастя, ні любов, якщо не зрозумієш одну просту річ: все, що є в цьому світі й у твоєму житті, це все – в тобі. Вся радість світу зібрана в тобі. Вся ніжність, вся любов і навіть щастя. Ти – найбільший скарб. І якщо ти побачиш свою радість, мир неодмінно буде радувати тебе. Якщо ти здивуєшся, дивлячись на світ очима своєї любові, любов, багаторазово помножити, наповнить все твоє єство. Якщо ти дозволиш прорости ніжним паросткам щастя, вони подарують тобі теплоту і ніжність щасливого дня. Тільки ти сам можеш подарувати собі все справжнісіньке: справжню радість, справжнє кохання, справжнє щастя. Просто повір: вся РАДІСТЬ світу зібрана в ТОБІ, вся НІЖНІСТЬ, вся ЛЮБОВ і навіть ЩАСТЯ … ”

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Сенс не в тому, що я бачу тебе, а в тому, що я бачу в тобі

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments