Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Львів Восени до ринку "Шувар" на Сихові поїдуть тролейбуси

Восени до ринку “Шувар” на Сихові поїдуть тролейбуси

За словами Ірини Маруняк надалі тролейбусну лінію продовжать до вулиці Вернадського. Про це пише Справжня варта.

Під час капітального ремонту вулиці Хуторівка у Львові тут прокладуть нову тролейбусну лінію. По ній тролейбуси будуть курсувати до гуртового ринку «Шувар» і до шляхопроводу на проспекті Червоної Калини. Про це повідомила заступниця міського голови Львова Ірина Маруняк, розповідаючи про ремонти і реконструкції вулиць у місті Львові.

«Роботи тут плануємо завершити до вересня, бо необхідно облаштувати тролейбусну мережу. Тролейбус буде курсувати від центру, по вул. Наукова і до моста на пр. Червоної Калини. У перспективі тролейбус буде курсувати до вул. Вернадського», – розповіла Ірина Маруняк про хід робіт на вулиці Хуторівці.

Зазначимо, що прокладання тролейбусної лінії по вулиці Хуторівці планувалося уже багато років. Коли в рамках реалізації проєкту «Трамвай на Сихів» ЛКП «Львівелектротранс» збудувало нову тягову підстанцію № 17 на вулиці Бережанській – Хуторівці, було прокладено дві додаткові кабельні лінії для живлення майбутньої контактної мережі тролейбуса по вулиці Хуторівці.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar

“Батяр” в Instagram 👉 https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://varta.com.ua/news/lviv/1214760

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments