Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Від вашого знаку зодіаку залежить яких чоловіків ви притягуєте до себе

Від вашого знаку зодіаку залежить яких чоловіків ви притягуєте до себе

Життя людини циклічне. Сперечатися з цим твердженням складно. Дівчата часто помічають, що притягують до себе хлопців лише певного психотипу. Що не роби – підсумок один. Від цього і складається враження, що життя йде буквально по колу. Виною тому – ваша дата народження. Яких чоловіків ти притягуєш? Відповіді на це питання вже дали астрологи.

Кого ви притягує за знаком зодіаку: стихія вогню

Жінки вогняної стихії бажані для кожного чоловіка. Яскраві і чарівні панянки, здатні запаморочити голову будь-кому. Тут астрологи виділяють:

 • Овнів
 • Львів
 • Стрільців.

Кого притягують ці жінки? Кожен випадок індивідуальний.

Овни

Дами цього знаку зодіаку – магніти для слабовільних партнерів. Вам дістаються ледачі і безвідповідальні обранці. Доля невблаганна. Будьте більш терпимі до свого хлопця.

Леви

Левиці привабливі для тих, хто мріє скупатися у вашій славі. Ні, вони не «нахлібники». Просто вони прагнуть долучитися до шани. Не відмовляйте їм в цьому.

Стрільці

Стрільці постійно знаходяться в русі і пошуку нових відкриттів. До вас часто йдуть ті, хто просто втомився від цього світу і його зневіри. Вони прагнуть розділити з вами всі пригоди.

Кого ви притягує за знаком зодіаку: стихія води

Найзагадковіші жінки з усього гороскопу. Ці жінки на перше місце ставлять свій внутрішній світ. Тут розглянемо:

 • Раків;
 • Скорпіонів;
 • Риб.

Раки

Сім’я для вас – перше місце в житті. Тому до вас часто тягнуться ті хлопці, які просто хочуть поживитися за ваш рахунок. Вони будуть маніпулювати вами і обіцяти міцний союз, ось тільки часто у них про сім’ю і помислів немає.

Скорпіони

Жінка-скорпіон – мрія будь-якого чоловіка. Від вас виходить найсильніший магнетизм, тому ви здатні запаморочити голову будь-якому партнерові. До вас тягнуться ті, хто втратив свою пристрасть і азарт.

Риби

До вас тягнуться хлопці, які мають виражений творчий потенціал. Ви їхнє натхнення і муза. До речі, дівчата-риби теж цінують мистецтво, тому часто ваші союзи бувають сильно гармонійними.

Кого ви притягує за знаком зодіаку: стихія землі

Жінки цієї стихії відрізняються практичним складом розуму. Ви здатні все розкласти по поличках і знайти логіку там, де її і уявити складно. Тут виділяють:

 • Тельців;
 • Дів;
 • козерогів.

Яка ви для чоловіків? Розповімо про кожен приклад окремо.

Тельці

До вас тягне тих, хто потребує уваги і ласки. Ви теж готові створити романтику, але надовго ваших сил не вистачить. Поясніть це партнеру. Нехай він теж проявить ініціативу.

Діви

Діви привабливі для чоловіків, які втомилися від хаосу життя. У вас же все розкладено по поличках. Це і манить. Разом з таким партнером ви зможете створити гармонійну пару.

Козероги

Ви завжди прагнете до фінансового благополуччя, але чомусь притягуєте безгосподарних чоловіків. Не впадайте у відчай. Спробуйте налаштувати хлопця на новий лад. Результат вас здивує.

Кого ви притягує за знаком зодіаку: стихія повітря

Ці жінки непостійні в своїх рішеннях. Для вас змінити думку простіше, ніж випити чашку кави. У цю категорію астрологи включили:

  • Водоліїв;
  • Близнюків;
  • Терезів.

Яка ви в очах чоловіків? Кожен випадок унікальний, тому докладніше розберемо всі з них.

Водолії

Ви притягує чоловіків, які прагнуть розкрити свою оригінальність. Разом з ними жінки цього знака зодіаку здатні на самі відчайдушні вчинки.

Близнюки

Вам доведеться змиритися з тим, що більшість ваших партнерів буде апатичними. За енергією і пристрастю до життя вони і прийшли до вас. Вони не рохля і не мимрить, просто втомилися.

Терези

Жінки-терези притягують чоловіків, які неабияк втомилися від самотності. Вони хочуть зустріти ту, яка стане для них усім в житті. Саме це і намагаються знайти в вас.

Підсумки:

Кожен випадок унікальний. Порівняйте свої минулі і нинішні відносини з цією статтею. Результати дійсно дивують.

Поділися цим цікавим гороскопом з друзями, нехай вони теж будуть в курсі!

Про це повідомляє coma.in.ua

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments