Вівторок, 9 Серпня, 2022
додому Львів Від сьогодні у Львові відновили пільги у громадському транспорті

Від сьогодні у Львові відновили пільги у громадському транспорті

Пільговиків просять користуватися транспортом між 11.00 та 16.00 годинами задля безпеки усіх пасажирів. Зберігається режим спецперевезень, запроваджений у зв’язку із карантинними обмеженнями. Відтак, у транспорті можуть бути лише пасажири у масках та лише сидячі місця. Про це пише Діло.

Сьогодні на комісії з надзвичайних ситуацій прийняли рішення про відновлення пільгових перевезень у міському транспорті. Все ж закликаємо користуватись цими можливостями лише за крайньої потреби, за можливості їздити у період, коли це не заважатиме львів’янам добиратись на роботу — з 11 до 16 год. Окремо нагадуємо — режим спецперевезень, запроваджений у зв’язку із карантинними обмеженнями, зберігається. У громадському транспорті можуть бути лише сидячі пасажири. Маємо згуртуватись і з розумінням поставитись один до одного», повідомляють у пресслужбі міськраді з посиланням на мера Львова.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/u-lvovi-vidnovyly-pilgovi-perevezennya-u-gromadskomu-transporti/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments