П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Львів Від сьогодні діє заборона діяльності усіх ринків Львова

Від сьогодні діє заборона діяльності усіх ринків Львова

Заборона набирає чинності з 15 квітня і буде чинною до кінця карантину

З 15 квітня на Львівщині всі ринки повинні припинити роботу. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

«Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, головам об’єднаних територіальних громад заборонити з 15 квітня функціонування ринків на адміністративних територіях», — зазначено у протоколі засідання, прийнятому 15 квітня.

Така заборона буде чинною до стабілізації епідситуації або до особливого розпорядження. Контроль за виконанням рішення будуть здійснювати правоохоронці та представники влади.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я з 14 квітня МОЗ скасувало дію постанови від 30 березня, яка дозволяла роботу продовольчих ринків лише за умов дотримання карантинних умов серед яких – перебування однієї людини на площі 20 м, дотримання дистанції та інших. За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, причиною такого рішення були масові порушення на деяких ринках України.

Варто зазначити, що в урядовій постанові №211, яка регулює карантинні заходи на території України, прямої вимоги закриття продуктових ринків немає.

Натомість постановою Віктора Ляшка від 30 березня їм дозволили працювати лише за умови дотримання низки вимог. Коли ж МОЗ 14 квітня скасувало цю постанову, то діяльність ринків де-юре ніяк не регулюється. Окремого документу, який заборонив роботу ринків під час карантину, ані Кабмін, ані МОЗ не ухвалювали.

До слова, раніше міська комісія ТЕБ і НС через порушення норм заборонила роботу двох міських ринків. А директорку львівського ринку «Добробут» оштрафували на 34 тис. грн за порушення карантину. На території ринку одночасно перебували понад 20 людей.

На основі: https://zaxid.net/news/

Most Popular

Recent Comments