Неділя, 29 Травня, 2022
додому Відео Ветеран АТО не впевнений, що Усика можна назвати патріотом України

Ветеран АТО не впевнений, що Усика можна назвати патріотом України

За даними obozrevatel.com, ветеран АТО і ведучий програми “Veterano Блог” Леонід Остальці обрушився на українського боксера Олександра Усика з критикою за його невиразну громадянську позицію.

“Олександр, будучи чемпіоном світу з боксу, будучи українцем, а ви себе таким вважаєте, будучи чоловіком, який все ж чогось вартий, ви зобов’язані мати чітку і обґрунтовану позицію, а не півтори години “мир, дружба, жвачка”, а зверху ще це присипати православ’ям і “дружбою у Христі”, – заявив Остальцев.

Колишній солдат не впевнений, що Усика можна назвати громадянином України.

“На вашому плечі, Сашко, такий же герб, як і на моєму, але, різниця між нами в тому, що я – українець. А ось чи можна так назвати вас – не знаю. Також різниця в тому, що я не пробачу тисячі убитих українців. і я, як і багато таких же як і я, є саме тим “добром з кулаками”, про яке ви так часто говорите. У мене є зброя і є яйця, щоб його використовувати проти тих, хто бажатиме зла мені, моїм рідним і моїй країні. Так мене виховали, бо я – солдатів і чоловік”, – сказав ветеран АТО.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://www.obozrevatel.com/ukr/main-item.htm?utm_source=obozrevatel&utm_medium=self_promo&utm_campaign=mi_header_btn

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments