Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Львів Верховна Рада ухвалила законопроект за збільшення мінімальної зарплатні в Україні до 5...

Верховна Рада ухвалила законопроект за збільшення мінімальної зарплатні в Україні до 5 тис. грн вже з 1 вересня

Верховна Рада ухвалила законопроект зі змінами до держбюджету на 2020 рік, який передбачає збільшення мінімальної зарплатні в Україні до 5 тис. грн вже з 1 вересня.Про це повідомляє zaxid.net

 

За проект закону №3963 у першому читанні проголосували 326 народних обранців, а після цього ж одразу 295 — у другому. Голосування відбулося 25 серпня під час позачергового засідання парламенту.

Перед цим його схвалив та рекомендував до ухвалення парламентом Комітет з питань бюджету.

Згідно з пояснювальною запискою, кошти на підняття мінімалки хочуть взяти з тих, які зекономили на обслуговуванні держборгу. Сума складе 3,5 млрд грн. Заощадження стали можливі завдяки відхиленню фактичного курсу нацвалюти до іноземних валют у порівнянні з прогнозним курсом, врахованим під час підготовки Держбюджету на 2020 рік.

Завдяки збільшенню мінімальної зарплати у 2020 році близько 1,7 млрд грн додатково отримає Пенсійний фонд і ще 1,2 млрд грн податку на доходи фізосіб розподіляться між місцевими бюджетами і держбюджетом

Зараз макроекономічний прогноз на наступний рік, передбачає двоетапне підвищення мінімальної зарплати – до 6 та 6,5 тис. грн у 2021 році.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments