Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Новини Veneno - автомобіль, який опозорив Lamborghini

Veneno – автомобіль, який опозорив Lamborghini

Цей автомобіль коштує $4,5 млн і був визнаний “найпотворнішим автомобілем у світі”

Lamborghini вражає масштабами своїх витівок. І не дивно, що саме він, з поміж багатьох інших автовиробників, створив модель, яку визнали найпотворнішою в світі. Lamborghini завжди експерементував з дизайном своїх моделей авто, створюючи все нові і нові ексцентричні варіанти. Проблема полягає в тому, що компанія знає про свої власні провали та осуд публіки, але вона використовує такий метод для наповнення своїх кишень за найменшу кількість можливої роботи. Саме так і зробила компанія Lamborghini, створивши Veneno.

Lamborghini Veneno найогидніший автомобіль в світі

Так само, як ніхто не сприймає всерйоз вислови старечого дядька, у якого склероз, колектив автомобільного співтовариства повинний був пом’якшити реакцію FanBoy, коли Lamborghini показав загалу Veneno. Автомобіль виглядає просто божевільним і Lamborghini не може виправдати ціну. За моделюванням Veneno є схожим на Aventador з таким же 6,5-літровим двигуном V12. Для того, щоб вони чимось відрізнялись, Lamborghini розробив двигун, щоб провернути додаткові 50 кінських сил. Крім того, зовнішній вигляд – це єдине, на що опирається Lambo намагаючись перевести в готівку свої чеки. Моделюванням даного авто, здається, займався пацієнт психіатричної лікарні.

Проте, багато людей стверджували, що дизайн Veneno їм сподобався, але виявилося, що деякі фанати просто забули одягнути лінзи. Простіше кажучи, машина занадто сильно намагається бути крутою. Вона має дуже багато форм і виступаючих кутів, які так і просять звернути на себе увагу. Насправді, після того, як всі заспокоїлись після дебюту Veneno в 2013, Женевський автосалон показав, що автомобіль виграв тільки дві нагороди: одна з них -найдорожчий новий автомобіль, який можна купити за гроші, а інша нагорода – найпотворніший автомобіль в світі.

559980

Lamborghini Veneno найогидніший автомобіль в світі

Цю нагороду Едмундс дав Veneno за те, що “кожен суперкар і кожна погана ідея Lamborghini мали завишену ціну і оцінку”. Звичайно, краса суб’єктивна, але $4,5 млн це занадто. На ці гроші можна було б купити два Koenigsegg Ageras, Pagani Huayra, і ще б залишилась готіка для Ferrari 488 GTB. Veneno має респектабельну продуктивність, але навіть з додаванням 50 кінських сил і дикого дизайну, він не заслуговує на $4 мільйони.

559988

559989

559987

559984

559983

Lamborghini Veneno найогидніший автомобіль в світі

Джерело

Most Popular

Recent Comments