Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Життя Велопатруль повертається на вулиці Львова

Велопатруль повертається на вулиці Львова

Від понеділка, 11 травня, у Львові відновлюють роботу велопатрульних. З цього року поліцейські на велосипедах не лише їздитимуть центральною частиною міста, а й матимуть постійне чергування у двох львівських парках. Про це повідомляє zaxid.net.

Велопатруль у 2020 році запустили раніше, ніж у попередні роки. Кількість патрульних на велосипедах на цей сезон збільшили із 10 до 15, на зміну щодня виїжджатимуть три-чотири екіпажі (по дві людини).

«Ми охопимо ще більше території, де буде постійно велопатруль. Якщо раніше ми за першої можливості заїжджали у Стрийський парк та Парк Культури, то тепер там буде постійний екіпаж», — заявив командир велосипедного патруля Назарій Прінь.

Велопатрульні, як і раніше, їздитимуть у центральній частині міста та в головних міських парках. Прес-служба патрульних також уточнила, що на цей сезон велопатрулі матимуть нову форму.

Зазначимо, велопатруль у Львові запровадили у травні 2018 року (під час тогорічного «Велодня»). Як правило, велопатруль працює у місті впродовж теплого сезону (до листопада) і концентрується на порушеннях ПДР, однак бували випадки і затримання осіб за спробу дати хабарі.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/vidsogodni_na_lvivski_vulitsi_povertayetsya_velopatrul_n1502047

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments