Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Вчинки людини - кращі перекладачі його відносин й думок

Вчинки людини – кращі перекладачі його відносин й думок

Вчинки людини – кращі перекладачі його відносин й думок. Поки у вас всередині живе конфлікт з самим собою – кожна людина буде лише відбитком цього конфлікту, а коли конфлікт з собою йде, то кожна людина навколо просто стає тим, хто він є.

Ваше занепокоєння говорить лише про одне – ви так і не навчилися довіряти Богу, Всесвіту, Простору, іншим і найважливіше – собі.

Розведіть з мрією й одружитеся з реальністю прямо зараз! Близький не той, до кого можна дотягнутися рукою, а той – до кого тягнеться суть. Проблема чесних людей в тому, що вони чекають чесності від усіх інших, нічого не чекайте!

 

Справжній Шлях не важкий, потрібно лише уникати пошуку і вибору. Варто відмовитися від приємного і неприємного, і все стане зрозумілим. Різниця товщиною в волосок – і небеса відокремлюються від землі! Якщо хочете осягнути справжню істину, не хвилюйся про істинне і хибне. Конфлікт між істинним і хибним – це хвороба розуму.

Якщо ви боїтеся когось, або щось втратити – втратьте і більше не бійтеся. Прийде день, коли ви зрозумієте, що весь Всесвіт ви можете знайти всередині себе, і тоді ви станете чарівником. Ставши чарівником, ви вже не будете жити у світі – світ буде жити у вас…

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Про людські можливості та кризи

попередня статтяЯк вибрати дружину на все життя?
наступна статтяСпівавтор світу
Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments