Неділя, 29 Травня, 2022
додому Життя В Одесу чи Залізний порт? | Сонце - ліки від коронавірусу

В Одесу чи Залізний порт? | Сонце – ліки від коронавірусу

Перед тим, як ухвалити таке рішення, МОЗ провело консультації з Інститутом епідеміології інфекційних хвороб Національної академії медичних наук.

Як повідомляє tvoemisto.tv в Україні цього літа буде відкритий пляжний сезон біля морів і річок, оскільки сонячне світло може вбити збудника коронавірусу. Про це під час брифінгу сьогодні, 18 травня, заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«У цьому сезоні ми зможемо купатися… Морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної хвороби, тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу», — каже він.

Віктор Ляшко також уточнив, що перед тим, як ухвалити таке рішення, Міністерство охорони здоров’я провело консультації з Інститутом епідеміології інфекційних хвороб Національної академії медичних наук.

Нагадаємо, що в Україні з початку епідемії підтвердили 18 616 випадків коронавірусного захворювання. Загалом 5 276 пацієнтів уже одужали, а 535 — померли від ускладнень.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/v_ukraini_tsogo_lita_vidkryyut_plyazhnyy_sezon_109576.html

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments