Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Кримінал В Брюховичах вбили бізнесмена | 90-ті повертаються на вулиці нашого міста

В Брюховичах вбили бізнесмена | 90-ті повертаються на вулиці нашого міста

Вчора, близько 22:00 невідомі в балаклавах скоїли напад на бізнесмена Мечеслава Жеребецького у його власному будинку. Троє невідомих осіб проникнули в будинок, де мешкав Мечеслав, сильно побили чоловіка, а дружину зв’язали та залишили в альтанці поблизу дому. Бізнесмен помер внаслідок серйозних травм.

Правоохоронці отримали виклик близько 1:00 наступного дня. Вони й виявили тіло. За даними ЗМІ ймовірним мотивом нападу на бізнесмена було заволодіння коштами, які саме знаходились в будинку.

Напередодні Мечеслав Жеребецький продав нерухомість та зберігав отримані кошти, а саме 180 000 доларів США, готівкою у будинку.

Зазначимо, покійний був засновником шести компаній з назвою “Брюховель”. Займався купівлею, орендою та продажем нерухомості та автотранспорту. Повідомляється, що Мечеслав був також засновником кримської компанії ТОВ “САКИ-ЕКСПОРТ”.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Жест доброї волі від Росії | Путін знімає санкції з українських підприємств

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments