Субота, 27 Листопада, 2021
додому Життя Уряд не буде випускати заробітчан на роботу за кордон - Шмигаль

Уряд не буде випускати заробітчан на роботу за кордон – Шмигаль

Уряд не хоче відпускати заробітчан, які повернулися в Україну через закриття кордонів у зв’язку зі спалахом COVID-19, назад на роботу до інших країн.

Навіть за умови, що ці держави спеціально для них послаблюватимуть карантинні обмеження та допомагатимуть із виїздом. Як повідомляв OBOZREVATEL, про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, це дуже кваліфікована робоча сила, яка має високу продуктивність, хорошу технологічну, професійну підготовку. А тому в інтересах держави залучити таких громадян до відкриття бізнесу вдома.

“І тому ми сьогодні найперше говоримо про створення нових робочих місць, а паралельно – що будемо кредитувати малий і середній бізнес під дуже вигідні умови. З мінімальною відсотковою ставкою на тривалий термін і з можливим відтермінуванням виплати тіла кредиту, щоб це був справді такий початковий кредит”, – пояснив прем’єр.

Дадуть дешеві гроші

За його словами, Кабмін зараз із Мінекономіки та банкірами готує нову програму дешевого кредитування – “Нові гроші”.

“Також є декілька програм для підтримки та стимуляції вже наявного бізнесу, щоб зберегти робочі місця. Тобто для тих людей, які повернулися із заробітків, які хочуть і можуть розпочати свою справу в Україні, ми й будемо створювати ці умови”, – сказав Шмигаль.

Намагалися вивозити літаками

Він додав, що в деяких країнах Європи роботодавці-аграрії організовували чартерні авіарейси, щоб перевозити робітників з інших країн. Але Україна намагатиметься залучати їх вдома.

“Перемовин про те, щоб вивезти кудись людей на роботи, ми не вели й не ведемо. Ні на офіційному, ні на неофіційному рівні. Навіть на рівні між приватними компаніями мені невідомо про таке”, – підсумував прем’єр.

З 1 березня Німеччина спростила правила працевлаштування для українців. Тепер громадяни України з дипломом або кваліфікацією та досвідом роботи, а також зі знанням мови можуть приїхати до Німеччини та протягом пів року шукати там роботу.

Тільки найважливіше – Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/zarobitchan-ne-vipustyat-na-robota-za-kordon-shmigal-rozpoviv-pro-novovvedennya.htm?fbclid=IwAR0g6U84U7CeoTAX89AtXibLwzHa9hjrJbBqdfD1AmaLfzyjauyqZYCqHxc

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments