Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Умовні рівні самоусвідомлення | Батяр

Умовні рівні самоусвідомлення | Батяр

ЖЕРТВА

Реакція на проблему: знайти винуватого, звинуватити його.
Схильні до хвороб, невдач, їх активно смокчуть енергію структури негативних емоцій.

БОРЕЦЬ

Реакція на проблему: знайти винуватого, звинуватити його та активно боротися з ним, доводячи свою правоту.
Схильні до хвороб, конфліктів, нещасних випадків і особливо ласий шматочок для структур, що харчуються негативною емоційною реакцією.

ШУКАЧ

Реакція на проблему: пошук відповідей, бажання розібратися, чому так сталося.
Менше схильні до хвороб, намагаються шукати способи виправити ситуацію. Часто провокуються енергійно паразитними структурами, якщо ведуться, то знову скочуються до Жертв або Борців.

foto

ГРАВЕЦЬ

Реакція на проблему: швидке ухвалення рішення на виправлення ситуації, не витрачають енергію на пошук причин. Майже не хворіють, успішні, радісні, співпрацюють зі своїми відчуттями, або мають свої способи захисту від них. Можуть так само, але рідко вестися на провокації, тоді потрапляють в категорії Жертв, Борців і Шукачів, але як правило … не на довгий період.

ТВОРЕЦЬ

Реакція на проблему: о, прикольно. Поспостерігавши й розрулити, а може поки спостерігаю, то і саме розрулиться. Здорові та щасливі. Іноді спускаються до Гравців й нижче заради пригод або якщо їх вишукано спровокували …

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Якості жінки, що творять і оберігають свій простір

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments