Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Новини Укрзалізниця готується відновити приміські сполучення | Коли поїдемо на дачу?

Укрзалізниця готується відновити приміські сполучення | Коли поїдемо на дачу?

Як повідомляє dilo.net.ua фахівці компанії вже почали проводити технічний огляд обладнання рухомого складу, виконують поточні ремонти вокзалів і поїздів, перевіряють каси і платіжні термінали на працездатність, а для працівників закуповують засоби індивідуального захисту.

Про це повідомляє пресслужба УЗ. За умови скасування чи пом’якшення карантинних заходів, Укрзалізниця готова оперативно здійснити призначення поїздів і сповістити населення про відновлення приміського сполучення.

«Відновлення приміського пасажирського сполучення, згідно плану, відбудеться у два етапи: на першому етапі на колії повернуться 745 приміських поїздів для забезпечення підвозу громадян до місць роботи в години «пік», на другому – плануємо призначити ще 571 поїзд, і, таким чином, повністю відновити приміський залізничний рух», — уточнив Іван Юрик.

Водночас, наголосив  на  збитковість сектору приміських перевезень через хронічну недокомпенсацію місцевими бюджетами за поїздки пільгових категорій громадян. Так, за даними фахівців Укрзалізниці, при відновленні курсування на першому етапі, виходячи із місячного розрахунку, компанія недоотримає 279,5 млн грн, а на другому — ще 224,5 млн грн.

«Компанія розуміє складну ситуацію в економіці країни і сумлінно виконуватиме функції соціального перевізника. Проте, ми також звертаємо увагу на необхідності вирішення питання компенсацій за перевезення пільговиків та джерел фінансування розвитку приміського руху. Приміром, у країнах ЄС діє модель, згідно якої участь у фінансуванні приміського та регіонального залізничного сполучення бере місцеве самоврядування, адже цей сегмент у всіх країнах є саме соціальним», — резюмував очільник компанії.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/ukrzaliznytsya-gotuyetsya-do-vyhodu-z-karantynu-plan-vidnovlennya-prymiskogo-spoluchennya/

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments