Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львів Помер львівський художник Володимир Черкасов

Помер львівський художник Володимир Черкасов

Митець відійшов у вічність на 92-му році життя.

Про це повідомляє Твоє Місто

У Львові помер художник, професор Львівської національної академії мистецтв, член Національної спілки художників України Володимир Черкасов.

Зазначається, що Володимир Черкасов помер ще 13 серпня на 92-му році життя.

«Високообдарований живописець та рисувальник, автор численних малярських і графічних циклів, які стали класикою національного мистецтва. До самої смерті працював у Академії мистецтв, скерувавши свій хист до справи виховання професійної майстерності майбутніх художників. Працював на кафедрах академічного рисунку і живопису, тривалий час очолюючи їх і формуючи якісні стандарти відповідних академічних дисциплін», – ідеться у повідомленні ЛНАМ.

Володимир Черкасов народився 1929 року у Харкові, де закінчив державний художній інститут. У Львівському інституті прикладного мистецтва (тепер – ЛНАМ) він почав працювати у 1959 році. Член Спілки художників України з 1970 року.

У 2001 році отримав Почесну грамоту Міністерства освіти України. У 2008 році Володимиру Черкасову присвоєно почесне звання «Заслужений художник України». У 2010 році рішенням президії Національної академії мистецтв України нагороджений Срібною медаллю за творчі досягнення. 2019 року відзначений почесним Срібним значком ЛНАМ за особливі заслуги в педагогічній діяльності.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments