Субота, 21 Травня, 2022
додому Життя У Львові нестачу водойм компенсовують фонтанчиками

У Львові нестачу водойм компенсовують фонтанчиками

У Львові планують збільшувати кількість питних фонтанів. Минулого тижня в місті відкрили перший такий фонтанчик на площі Ринок, а незабаром відкриють ще 4. Також в планах облаштувати такі питні фонтанчики на вулицях Шевченка і Б. Хмельницького.

Про це повідомляє GalInfo

«По фонтану перед оперним театром вже зроблені дуже серйозні роботи. Станом на вчора ми фактично вийшли із земельних робіт, де вже вибудувана ціла система. Плануємо до кінця вересня потішити львів’ян цим новим фонтаном.

Також в цьому році ми плануємо у Львові відкрити ще 2 фонтани. Мова йде про фонтан навпроти пам’ятника Королю Данилу Галицькому, який впродовж багатьох років не працював, і фонтан на оновленій площі Двірцевій.

Зараз у Львові почали з’являтись питні фонтанчики. Ми плануємо їх робити і на вулиці Шевченка, де зараз ми робимо мережі, міняємо хідники, та на вулиці Б. Хмельницького. Взагалі таких питних фонтанчиків по Львову має бути багато.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments