Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Львів У Львові на вул. Трускавецькій виявили несанкціоноване сміттєзвалище

У Львові на вул. Трускавецькій виявили несанкціоноване сміттєзвалище

Як повідомили 12 серпня Гал-інфо у прес-службі Державної екологічної інспекції у Львівській області, працівниками та начальником Державної екологічної інспекції спільно із активістами та заявником Олексієм Мінтієм проведено рейдові перевірки з метою виявлення несанкціонованого складування відходів на території міста Львова та Пустомитівського району Львівської області.

Про це повідомляє GalInfo

Так, при обстеженні виявлено незаконне розміщення відходів по вулиці Трускавецькій у місті Львові, на території сіл Холодновідка та Сороки-Львівські. Зокрема, на території Сокільницької сільської ради виявлено медичні відходи, Лисиницької сільської ради – тваринні рештки. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрано проби грунтів для проведення лабораторних досліджень.

Слід зазначити, що за невиконання законних розпоряджень Інспекції посадову особу Сокільницької сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 188-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення із накладенням штрафу. Крім цього, складено ще один протокол за статтею 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення за захоронення сміття у селі Лисиничі Пустомитівського району.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments