Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Львів У ЛОДА пояснили, чому Самбір потрапив у червону Covid-зону

У ЛОДА пояснили, чому Самбір потрапив у червону Covid-зону

Станом на 14 серпня у Самборі на Covid-19 офіційно захворіли 178 людей, а у Самбірському районі – 130.

Про це повідомляє Твоє Місто

14 серпня державна комісія з питань ТЕБ і НС віднесла всю Львівську область до помаранчевої зони за епідситуацію з коронавірусом, а Самбір – до червоної.

Як пояснив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, із 17 серпня у Самборі запрацюють нові обмеження, що стосуватимуться культурних заходів, закриття спортклубів та обмеження роботи ТРЦ і магазинів, а транспорт, що курсує через Самбір, буде працювати лише на висадку пасажирів.

«За останні 7 днів там є динаміка росту захворювань. Відповідно, три показники по Самбору відповідали критеріям червоної зони», – розповів Орест Чемерис.

Ідеться про показники: заповненість лікарень, рівень тестувань та кількість нових хворих за 14 днів. Станом на 14 серпня у Самборі на Covid-19 офіційно захворіли 178 людей, а у Самбірському районі – 130.

Рішення про нове зонування запрацює з 17 серпня. Його можуть переглянути через 14 днів. Решта Львівщини ввійшла до помаранчевої зони. Загалом Орест Чемерис називає ситуацію з коронавірусом на Львівщині стабільною, адже хоч і показники нових хворих високі, відсоткове співвідношення до кількості тестів у межах норми. Останній тиждень кількість ПЛР-тестів на добу перевищує півтори тисячі.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments