Неділя, 17 Жовтня, 2021
додому Львів У центрі Львова прогулювалась зграя диких качок | Птахи заблукали

У центрі Львова прогулювалась зграя диких качок | Птахи заблукали

За час карантину природа у Львові так очистилися, що на вулиці міста повернулися дикі качки. Пташині зграї не лише вільно гуляють активними автомагістралями, але й самостійно ходять в адміністрацію вирішувати свої нагальні качині питання. Останнє, звісно, жарт. Але пішохідні зграї пернатих помічають на вулицях Львова вже не вперше. До речі, як і диких кабанів.

Відео того, як з десяток дорослих, або вже майже дорослих качок, переходять дорогу на проспекті Чорновола у Львові опублікував Юрій Мураль. На відміну від багатьох львів’ян, роблять вони це на пішохідному переході.

дикі качки

качки

«Куди? Пішли в районну адміністрацію спитати, що там з проектом “Озеро на Панча”. Видно нарада затягнулася», – прокоментував своє відео Мураль.

Нагадаємо, раніше у Львові помітили двох кабанів. Увечері на вулиці Богдана Хмельницького, в районі супермаркету “Сільпо”, пара звірів милувалася вечірнім містом Лева.  А у львівському парку “Знесіння” бачили диких кабанів із поросятами.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1122233-zablukali-u-tsentri-lvova-pomitili-zhraju-dikikh-kachok-

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments