П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Їжа У трьох львівських парках хочуть організувати зони для пікніків

У трьох львівських парках хочуть організувати зони для пікніків

У львівських парках наразі заборонено розводити багаття та смажити шашлик. Але у міськраді думають, як легалізувати деякі такі місця для барбекю. Про це Tvoemisto.tv розповіла керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова Олександра Сладкова.

«За правилами багаття у парках розпалювати не можна і на Знесінні теж. Але я вважаю, що ця традиція шашликів і багать нікуди не дінеться. Я б виділяла в парках окремі місця під вогнища», – зазначила Олександра Сладкова.

Утім посадовиця вважає, що доцільно було б зонувати парки таким чином, щоб зони барбекю були.

«Вогнища із дров, які позбирали на землі, є не бажаними. Було б добре, якби камінням обкладали місця, в яких це можна зробити. Ідеально було б, якби люди привозили одноразові мангали, як за кордоном», – розповіла посадовиця.

Наразі управління готує конкурси на три парки у Львові, в яких хоче прописати одним із завдань – передбачати місця під барбекю. Йдеться про «Горіховий гай», парк Архангела Михаїла біля автовокзалу на Стрийській і парк між Рясним-1 та Рясним-2.

«У всіх трьох ми думаємо над тим, де можна зробити такі місця для пікніків», – сказала Олександра Сладкова.

На питання, чи планують облаштовувати такі спеціально відведені зони в інших парках, посадовиця сказала, що директори парків впродовж двох тижнів мають підготувати карти стихійних вогнищ, які організовують львів’яни.

«У вівторок я мала зустріч зі всіма директорами парків і попросила зробити карту, де які вогнища розводять. Ці карти вони мають подати впродовж двох тижнів. Тоді ми будемо знати, скільки місць таких є. де вони знаходяться і будемо думати, які можна буде легалізувати і належно облаштувати, а які нам загрожують», – підсумувала Олександра Сладкова.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/chy_mozhna_u_lvivskyh_parkah_rozpalyuvaty_bagattya_dlya_piknikiv_111256.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments