Четвер, 23 Вересня, 2021
додому Кіно У самому серці Карпат будують екомістечко хобітів

У самому серці Карпат будують екомістечко хобітів

Вже цього року українці та фанати трилогії  «Володар перснів» з усього світу, зможуть відвідати незвичайне й унікальне у своєму роді поселення у самому серці України – Карпатах. Це буде казкове містечко Хобітхіл, яке розташувалося в селищі Верховина, Івано-Франківської області.

Автори планують поєднати культуру і традиції казкової Хобітанії та реальної Гуцульщини, пише lviv1256.com.гуцульщина

Ініціатори запевняють – проєкт створено не стільки для туристів, як для людей, що бажають тут жити по-справжньому. Цікаво, що для зведення міста не зрубали жодного дерева, а навпаки висадили 500 яличок на поляні.

«На гірській поляні ми побудуємо казкове містечко, яке ви бачили в фільмі “Володар перснів”! Але це буде не бутафорське кіношне поселення, а справжнє, реальне, екологічне, сучасне, енергозберігаюче, казкове містечко», – пише автор проєкту Андрій Боєчко.казкове містечко

Крім того, у містечку працюватиме колиба, санна та лижна траси, траса для зорба, тарзанка і багато інших атракцій для дітей. Також працюватимуть майстерні гончарів, ковалів, килимарів та різьбярів. Там навчатимуть дітей традиційним карпатським ремеслам. В місті постійно працюватимуть спортивні та туристичні інструктори. Окремою окрасою Хобітхілу стане озеро з форелями та осетрами.

Перші 10 хобітських криївок будуть готові до зустрічі гостей з 15 червня. Однак, не всі хатини здаватимуться в оренду. Кілька мешканців Хобітхілу житимуть там постійно. Другі 10 криївок планують завершити до 15 липня.казковий будинок

Цікаво, що у карпатського Хобітхілу навіть буде свій герб, гімн, прапор, валюта, та конституція а ще багато інших важливих аспектів, які повинні бути у кожній країні, навіть якщо вона казкова. Кожен мешканець Хобітхілу матиме паспорт гуцульського Хобіта, а єдиною релігією Хобітхілу буде любов до України, збереження та відтворення традицій жителів карпатських гір та віра в добро.

«Як війт цього казкового містечка, хочу подякувати львів’янам за участь у будівництві! Троє львів’ян є мешканцями Хобітхіла! І всі вони – чесні і порядні люди, волонтери і патріоти! Відкрию невелику таємницю – культура і традиції західної столиці України теж будуть присутні в містечку. І кава буде лише львівська!», – додав автор проєкту, пан Андрій.

Рішення про будівництво казкової країни було прийняте після затвердження державної програми розвитку Карпат, а завершити роботи з облаштування Хобітхілу планують вже цього липня.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://ukrrain.com/mriyali_opinitisya_u_kazci_u_samomu_serci_karpat_buduyut_ekomistechko_guculskih_hobitiv.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments