Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львів У Самборі протестують проти жорсткого карантину

У Самборі протестують проти жорсткого карантину

З понеділка, 17 серпня, Самбір, що на Львівщині, опинився в червоній зоні карантину. Це означає, що в місті анульовують будь-які атракції, зачиняються заклади громадського харчування і припиняє курсувати транспорт.
Про це повідомляє   GalInfo
Утім місцеві мешканці не згідні із рішенням державної комісії ТЕБ і НС, яка й ухвалила рішення щодо присвоєння Самбірщині найвищого показника карантинних обмежень та вийшли на акцію протесту під стінами міської ради, передає Самбірська газета.

У зв’язку з мітингом, міський голова Самбора Юрій Гамар обіцяв скликати комісію ТЕБ і НС.

До слова, згідно з рішенням дежкомісії ТЕБ і НС, скликаної у четвер, 13 серпня, через два тижні, 31 серпня, відбудеться чергове засідання стосовно результатів посилення карантинних заходів. Таким чином й надалі слідкуватимуть за ситуацією довкола пандемії.

Нагадуємо, уряд попередньо продовжив тривалість адаптивного карантину по всій Україні, щонайменше, до 1 вересня.
Самбір у червоній зоні. Що це означає У Самборі, де з понеділка, 17 серпня, встановлено червоний рівень карантину, робота громадського транспорту забороняється: дозвіл мають приватні службові перевізники (у випадку дотримання норм карантинних обмежень) та ті, хто матиме спеціальний дозвіл, окрім цього, відбуватиметься лише висадка пасажирів у місцях, де оголошено червоний рівень небезпеки щодо залізничних перевезень повз область. У місті не може йтись про роботу розважальних атракцій чи закладів харчування. Фактично, всі можливості місця анульовують попередньо до 1 вересня. Це стосується закладів громадського харчування, будинків культури, бібліотек, ТРЦ, побутовим магазинам, окрім маркетів із товарами першої необхідності тощо.

Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments