Неділя, 29 Травня, 2022
додому Новини У неділю українці зможуть побачити рідкісне явище - вогняне кільце

У неділю українці зможуть побачити рідкісне явище – вогняне кільце

Таке явище виникає під час сонячного затемнення, коли Місяць перебуває найдалі від Землі.

У неділю, 21 червня, у низці місць нашої планети можна буде побачити кільцеве сонячне затемнення, коли Місяць частково затуляє Сонце. Про це повідомляє Science Alert.

Таке явище виникає під час сонячного затемнення, коли Місяць перебуває найдалі від Землі, тоді супутник нашої планети не повністю затуляє Сонце і навколо нього утворюється немовби кільце вогню.

21 червня побачити «Вогняне кільце» повною мірою можна буде з Центральної Африки та Азії, починаючи з 3:45 UTC. В Україні воно відбудеться о 9:40 за київським часом. Наступне таке затемнення буде 10 червня 2021 року.

На піку затемнення Місяць перекриє 99,4 відсотка Сонця. Максимальну фазу затемнення спостерігатимуть на півночі Індії.

Загалом затемнення (кільцеподібне або часткове) буде видно в 111 країнах і територіях. Побачити його можна буде в разі ясної погоди.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/u_nedilyu_ukraintsi_zmozhut_pobachyty_sonyachne_zatemnennya_u_vyglyadi_vognyanogo_kiltsya_110561.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments