П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Львів У місті працюватиме лише оптовий ринок «Шувар»

У місті працюватиме лише оптовий ринок «Шувар»

Від суботи, 18 квітня, у Львові перестануть працювати усі продуктові ринки. Єдиний ринок, який продовжить свою роботу – це гуртовий «Шувар». Таке рішення прийняли на засіданні міської комісії ТЕБ і НС, повідомила керівниця штабу протидії коронавірусу у Львові Галина Слічна.

За словами Слічної, міська рада вирішила виконати учорашнє рішення обласної комісії ТЕБ і НС щодо припинення роботи ринків. Ринки працюватимуть до 16:00 суботи, 18 квітня.

Водночас гуртовий продуктовий ринок «Шувар» вирішили не закривати.

«Ринок «Шувар» – гуртовий, і він буде працювати. Є підписана угода між ринком та департаментом економічного розвитку про забезпечення населення продуктами харчування у разі виникнення надзвичайної ситуації», – розповіла Галина Слічна.

Мер Львова Андрій Садовий водночас повідомив, що позиція уряду щодо закриття ринків є рекомендаційною.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я 14 квітня скасувало дію постанови, яка дозволяла роботу продовольчих ринків лише за умов дотримання карантинних вимог. За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, причиною такого рішення були порушення на деяких ринках України.

Варто зазначити, що в урядовій постанові №211, яка регулює карантинні заходи, прямої вимоги закриття продуктових ринків немає. Натомість постановою Віктора Ляшка від 30 березня їм дозволили працювати лише за умови дотримання певних вимог. Коли ж МОЗ 14 квітня скасувало цю постанову, то діяльність ринків де-юре ніяк не регулюється. Окремого документу, який заборонив роботу ринків під час карантину, ані Кабмін, ані МОЗ не ухвалювали.

На основі: https://zaxid.net/news/

 

Most Popular

Recent Comments