Середа, 22 Вересня, 2021
додому Львів У Львові зростають ціни на кавуни | Дороге задоволення

У Львові зростають ціни на кавуни | Дороге задоволення

В Україні ціни на кавуни найвищі за останні п’ять років. Стрімким зростанням цін на баштанні покупці мають завдячувати неврожаю. Про те, що ціни на українські кавуни оновили п’ятирічний максимум повідомила директорка з розвитку «Української плодоовочевої асоціації» Катерина Звєрєва, передає «Інтерфакс-Україна».

За її словами, сезон місцевих кавунів в Україні наближається до свого піку. Пише lviv.vgorode.ua

«Через збільшення пропозиції на ринку ціни на «смугасту ягоду» опустилися до мінімального за сезон рівня. Однак, незважаючи на сезонне зниження цін, українські виробники на початку серпня відвантажують кавуни майже втричі дорожче, ніж торік», – повідомила Звєрєва.

Гуртові ціни на кавуни в Україні наразі коливаються в межах 4-6 гривень за кілограм. Торік ціни на ягоду були на рівні 1,5-2 гривень за кілограм.

За словами Звєрєвої, високі ціни є наслідком насамперед похолодання в травні та першій половині червня. Заморозки не тільки затримали початок сезону ранніх сортів кавунів на кілька тижнів, а й вплинули на врожаї пізніх сортів.

«Ті фермери, які попри прохолодну погоду – мінімальні нічні температури повітря в травні фіксували в межах 4-7°С – все ж зважилися сіяти кавуни на початку травня, або частково втратили урожай, або отримали нерівномірну прорість. Відповідно, продукція на ринок нині надходить нерівномірно», – пояснила представниця «Української плодоовочевої асоціації».

Додамо, що у львівських супермаркетах кавуни коштують в середньому 10 гривень за кілограм, а на «Шуварі» – 7 гривень.

Нагадаємо, у Львові визначили місця, де можна легально купити баштанні культури, зокрема кавуни. Їх продаватимуть з 1 серпня до 10 жовтня.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1126499-nedesheve-zadovolennja-u-lvovi-strimko-zrosli-tsini-na-kavuni-

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments