Субота, 22 Січня, 2022
додому Відео У Львові знищують бруківку | Львів'яни записали відеозвернення до президента

У Львові знищують бруківку | Львів’яни записали відеозвернення до президента

Офіційно 8 травня, а фактично з 11 травня 2020 року,  у Львові розпочали реконструкцію вулиці Богдана Хмельницького. Йдеться про ділянку від вулиці Опришківської до кільця на Липинського. Автобуси №20 та 25 курсують за зміненими маршрутами. Зокрема автобус №25 закоротили лише до АС-2.

Проїжджу частину вулиці залишать асфальтованою. Вона матиме дві смуги руху по 3,5 м кожна. Третя епізодична смуга з’являтиметься перед перехрестями.

ремонт

Саму вісь вулиці змістять таким чином, аби тротуари з обох боків були приблизно однаковими. На широких тротуарах облаштують невеликі громадські простори з лавками, велостійками та парковим освітленням. Уздовж вулиці у міждеревному просторі облаштують кишені для паркування, які замостять бруківкою.

бруківка

Після того, як на вулиці зняли верхній, майже знищений, шар асфальту, з-під нього проступило бруковане, майже ідеальне покриття. Бруківка збереглася настільки добре, що по ній хоч завтра можна відновлювати рух громадського транспорту.

вулиця

Громадські активісті і мешканці вулиці звернулися на Гарячу лінію міста з запитом стосовно збереження бруківки в історично важливому передмісті Львова. З їх слів під час громадських слухань більшість присутніх вимагали збереження брукованого покриття вулиці як історично важливого. Проте з кінцевих документів і  з проєкту реконструкції їх побажання щезли.

ремонт дороги

Висловити свою позицію прийшли звичайні мешканці міста, а представники депутатського корпусу, які зовсім скоро обіцятимуть львів’янкам “золоті гори” за голоси на місцевих виборах, вкотре проігнорували думку громади.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://photo-lviv.in.ua/l-viv-iany-zapysaly-videozvernennia-do-prezydenta-video/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments